Portfolio: Gorzelnia!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Gorzelnia l współpraca z naszą agencją:

W Nakle nad Notecią stoi imponujący murowany budynek- dawna gorzelnia, którą nowy właściciel-wizjoner postanowił przekształcić w piękny loftowy hotel z restauracją. Dla swojej inwestycji potrzebował agencji, która przygotuje praktyczną stronę internetową dla klientów oraz odda wyjątkowy klimat tego miejsca. Poczuliśmy się wyróżnieni, że wybrał właśnie naszą agencję kreatywną do tego zadania.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Gdy zaczynaliśmy tą realizację, w Gorzelni trwały jeszcze prace remontowe. Opieraliśmy się na materiałach roboczych, zdjęciach z budowy oraz wizji właściciela. Wiedzieliśmy, że najważniejszy na stronie będzie klimat i gra światłem, a profesjonalne zdjęcia od agencji fotograficznej dostaniemy dopiero pod koniec realizacji. Nasza wirtualna wizja powstawała równolegle z rzeczywistym Hotelem Gorzelnia.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Hotel z Restauracją to dynamiczne miejsce, które żyje. Tworzony przez nas serwis internetowy musi być dynamiczny i umożliwiać łatwe wprowadzanie zmian na stronie: dodawanie aktualności, eventów, zmianę menu i oferty specjalne na pobyt w Hotelu. Jasne dla nas było, iż zarządzanie stroną powinno być intuicyjne i łatwe do wytłumaczenia personelowi obiektu.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Strona internetowa dla obiektu hotelowego w ciemnych, czarnych kolorach nie jest typowym wyborem, ale właśnie na takie rozwiązanie postawiliśmy chcąc wydobyć ze zdjęć obiektu to, co najlepsze. Skupiliśmy się na światłocieniach, kontraście, grze światłem i detalu- dokładnie tak samo, jak w nowopowstającym obiekcie.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Dokonywanie częstych zmian na stronie www i możliwość łatwej edycji przez kilka osób z zespołu, który w dodatku może się dość często zmieniać- to były dla nas podpowiedzi, że system obsługi treści WordPress powinien się tu najlepiej sprawdzić. Aby wszystko szło gładko, będziemy pamiętali o aktualizacji wtyczek, jakie okażą się przydatne. Dodatkowo zintegrowaliśmy stronę z wewnętrznym systemem klienta do rezerwacji pokoi online oraz zaprogramowaliśmy rozwiązanie pozwalające na wygodną rezerwację stolika w restauracji online, także przez smartfon.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Strona dla Hotelu Gorzelnia to jedna z tych naszych prac, z których jesteśmy bardzo dumni. Charakterystyczna, łatwa w nawigacji, oddająca klimat obiektu i prosta w użytkowaniu dla Klienta i jego klientów. Mamy nadzieję, że będzie odwiedzana nawet częściej, niż sam Hotel i będzie zachęcała do rezerwacji.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.